Nabídka pracovního místa – lékař pohotovostní služby

Za účelem posílení personálu lékařské pohotovostní služby hledáme lékaře se zájmem odpracovat jednu či více směn v měsíci v rámci lékařské pohotovostní služby na poliklinice Slovany.

Činnost lékaře je možno vykonávat na dohodu o pracovní činnosti či dohodu o provedení práce, lékaři zde sloužící mají zpravidla zájem o 1 až 5 služeb měsíčně. Tato práce je rovněž vhodná i jako přivýdělek ke stávajícímu zaměstnání či přivýdělek pro lékaře – důchodce.

Dobu služby je možno trávit (krom doby, kdy je řešen příjem pacienta) na lékařském pokoji, kde je k dispozici postel, TV, PC s připojením k internetu apod.

V případě zájmu o výše uvedenou práci či jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte Ing. Jitku Průšovou (e-mail info@poliklinikaslovany.cz), příp. nás můžete navštívit na ředitelství Městské polikliniky Plzeň, 3. patro, část budovy C).