O nás

Společnost Poliklinika Plzeň Slovany s.r.o. již řadu let působí v oblasti poskytování zdravotnických služeb a patří mezi největší plzeňské polikliniky. Naším cílem je zajištění kvalitních zdravotních služeb v budově polikliniky prostřednictvím lékařských pracovišť, která v budově polikliniky působí. Poliklinika disponuje RTG a SONO pracovištěm, laboratoří a dalšími specializovanými pracovišti. V budově polikliniky je rovněž lékárna.

Naším cílem je i nadále investovat do zajištění kvalitních prostor pro lékařskou péči tak, aby obyvatelé Slovan, ale i jiných městských částí, měli k dispozici vynikající a dostupnou lékařskou péči v rámci jednoho místa a mohli využívat služeb celé řady lékařů bez toho, aby museli v rámci jednotlivých vyšetření opustit budovu polikliniky.